fbpx

MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby | Nejlepší obchodník je váš web | SEO akademie

Kurzy, školení, workshopy

Copywriting: píšeme texty, které prodávají

Máte web, e-shop, blog a tvoříte webové texty? A víte, jak psát takové texty, které zaručeně prodají vaše výrobky nebo služby? Naučte se webový copywriting (tedy tvorbu atraktivních webových textů) od úplných základů a zvyšte své prodeje.

Nejbližší termín: napište si o něj

Zjistěte více

Google Analytics pro začátečníky

Chcete měřit návštěvnost, chování návštěvníků a výkon svého webu a internetového marketingu, ale Google Analytics je pro vás „španělská vesnice“? I naprosté začátečníky naučím nejenom zorientovat se v Analytics, ale především najít a vyhodnotit data, která vám pomohou k optimalizaci webu a vašeho marketingu.

Nejbližší termín:napište si o něj

Zjistěte více

SEO pro majitele webů a e-shopů

Teď … teď a… teď vás ve vyhledávačích hledají vaši potenciální zákazníci. Necháte  je konkurenci, nebo je PŘIVEDETE NA VLASTNÍ WEB? Přitom nemusíte být raketoví vědci, abyste svůj web nebo e-shop dokázali za trochu svého času a pár kaček optimalizovat pro vyhledávače. Stačí vědět, jak na to.

Nejbližší termín: napište si o něj

Zjistěte více

PPC reklama pro začátečníky

Nechcete ztrácet čas a peníze experimentováním s PPC reklamou v Google Ads a Seznam Skliku? Přijďte na školení PPC reklamy pro začátečníky a naučíte se, jak sami vytvořit a spravovat výdělečné PPC kampaně.

Nejbližší termín: napište si o něj

Zjistěte více

SEO akademie

Nejste vidět ve vyhledávačích? Peníze za reklamu se vám nevrací? Z vašeho webu nechodí objednávky? JE NEJVYŠŠÍ ČAS TO ZMĚNIT! Absolvujte video trénink zdarma a vstupte do prémiového kurzu pro VIP členy.

Nejbližší termín: stále dostupné on-line

Zjistěte více

VIP kurz SEO akademie zdarma

Objednejte si dva a více živých kurzů online marketingu a získejte zdarma online kurz SEO akademie pro VIP členy v hodnotě 4 490 Kč (5 433 Kč s DPH).

© Martin Domes | ochrana osobních údajů | cookies | Facebook

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Chcete úspěšný web?

Chci web získávající zákazníky
Chci ziskový e-shop

Top